Babalar Günü İçin Hediye Seçenekleri

15 Haziran 2014 günü size ne anımsatıyor? Herkesin bildiği gibi Haziran ayının 3. Pazarı her yıl “Babalar Günü” olarak kutlanmakta. Bu sene Haziran’ın 15’ine denk gelen Babalar gününde babanıza ne hediye almayı planlıyorsunuz? Babalar günü için hediye seçenekleri konumuzu okumadan karar vermeyin.

Zaman değişti, babalarımızda zamana ayak uydurdu. Artık “babama ne hediye alacağım?” diye kara kara düşünmenize gerek yok.

Teknoloji merakı olan babalar için alternatif oldukça fazla. Öncelikle tablet ve telefon için çok şık koruyucu kılıflar alabilirsiniz. Hatta bu hediyeyi daha da özelleştirip kılıfların üzerine babanızla çekindiğiniz bir fotoğrafı bastırabilirsiniz. Bence mükemmel bir hediye. Nerede yapabilirim diye düşünenler için hemen yardımcı olayım fotokopi işiyle uğraşan yerlerde bu tür baskılar yapılabiliyor.

telefon_kiliflari

Bir diğer alternatifiniz babanız için cüzdan, kartlık ve kemerden oluşan güzel bir set alabilirsiniz. Böylece elini cüzdanına attığı her an aklına siz geleceksiniz.

babalar-gunu-hediyesi-1

Bir başka seçenek güzel anları ölümsüzleştirdiğiniz fotoğraflarınızı atabileceğiniz elektronik fotoğraf çerçevesi babanız için güzel bir hediye olabilir. Gerek evde gerekse iş yerinde rahatlıkla kullanabilir ve her baktığında yüzüne bir tebessüm yerleşebilir.

babalar-gunu-hediyesi-2

Geleneği bozmayalım yine babamıza hediye olarak kıyafet alalım derseniz ünlü markaların babalar günü indiriminden yararlanıp şık bir gömlek, spor bir tshirt, rahat bir ayakkabı alma imkanınız da yok değil.

Hediyem küçük ama anlamlı olsun diyorsanız arabası için alacağınız araba aksesuarları, kahve fincanı, çakmak, kalem, duvar saati gibi ucuz ama anlamlı hediyelerde seçebilirsiniz.

Şimdiden tüm babaların babalar günü kutlu olsun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir