Dünyanın En İyi Saat Markaları Nelerdir ?

Dünyanın En İyi Saat Markaları ;
saat-1

longines saat modeli
Longines ; 1866 Yılından Beri Faaliyette olan İsviçreli Saat Firması Longines, Otomatik ve Kronometreli saatlerde Başarılıdır..Daha çok Klasik ve Zarif Saatler üreten Longines Swatch Saat Grubunun Markalarından Biridir..

tag-heuer saat modeli
Tag Heuer ; 1860 Yılında Kurulmuş İsviçre Üreticisidir..Son derece Şık ve Modernize olarak Ürettikleri saatlerle En iyi markaların arasında Yer almaktadır..

Patek-Philippe saat modeli
Patek Phillippe ; İsviçre Üretimi Olup ,El yapımı ve sınırlı sayıda üretildiğinden dolayı oldukça pahalı bir markadır..Bu Zarif saatlerin en uygun fiyatlı olanı ise 10.000 Dolardan Başlıyor..

swatch saat modeli
Swatch ; Ünlü Saat Markalarından Olan Swatch , Klasik spor olmak üzere bir çok çesşit saat modeli üretmektedir..Türkiyedeki satışı oldukça Yaygın olan bu model İsviçre Kökenlidir..

seiko saat modeli
Seiko ; Japon Firması Olan Seiko , 1984 yılında konuşan saati üreten ilk Firmadır..

omega saat modeli
Omega ; Son derece Kaliteli saatler olan Omega Şık olduğu kadar Oldukça Pahalı saat markası arasındadır..İsviçre Ürünüdür..Piyasadaki ortalama fiyatı 5000 tl ile 20.000 tl arasındadır..

maurice-lacroix saat modeli
Maurice Lacroix ; İsviçreli bir saat markasıdır..Daha çok Klasik Modelli saatler üretmektedir..

Vacheron-Constantin saat modeli
Vacheron Constantin ; 1735 Yılında İsviçre Cenevre’de Kurulan bu saat Firması Dünyanın en Pahalı ve En Kaliteli Saat Markalarından Biridir..

tissot saat modeli
Tissot ; Swatch saat Markasınında Sahibi Olan Nicolas Hayek’e Ait Olan Tissot Kaliteli ve Kullanışlı Bir Saat markasıdır..

Rolex saat modeli
Rolex ; Dünyanın En İyi Saat Markalarından Biri olan Rolex, 1919 yılında Üretime Başlamış ve daha çok Elit kesime Hitap etmiştir..Genellikle Çelik Ve Altın olarak Üretilen Bu saatler Bir İsviçre Markasıdır..Son derece Kibar ve Lüks Görünümlüdürler ..En Ucuzları 10.000 tl Civarındadır..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir