Yüksek Topuklu ayakkabı modelleri

Lafın gelişi söylemedim “harika topuklu ayakkabı modelleri” diye bu ayakkabılar gerçekten harika. Şık görünmeyi seven ve topuklu ayakkabı ile kendini daha rahat hisseden bayanlar özel gecelerde ve davetlerde giyebileceğiniz bu güzel ayakkabılar ile şıklığınız tescillenecek.

İsterseniz her kıyafetinizin altına giyebileceğiniz siyah renkten vazgeçmeyin, isterseniz yılın modası canlı renklerden bir tanesini seçin karar sizin. Ama sivri topuk ayakkabının kadını daha çekici gösterdiğini aklınızdan çıkarmayın.

Bu sene ayakkabılar hem platform hemde stiletto modellerde büyük ilgi görüyor. Eğer özel bir davete katılacaksanız aşağıdaki modelleri beğeneceğinizi düşünüyorum.

Platform topuk ayakkabılar rahatlık açısından en çok tercih edilen modellerin başında geliyor. Yeni sezonda göz alıcı model ve renklerle yüksek topuklu ayakkabılar yine kadınların beğenisine sunuldu.

Bu sezonun en moda ayakkabı kumaşları ise süetler, neon kumaşlar, hayvan baskılı deriler… Gece ayakkabılarında ise dantel şıklığı ve zarifliği ile ilk sıralarda.

2014-topuklu-ayakkabilari-001  2014-topuklu-ayakkabilari-3 2014-topuklu-ayakkabilari-4

2014-topuklu-ayakkabilari-5 2014-topuklu-ayakkabilari-6 2014-topuklu-ayakkabilari-7 2014-topuklu-ayakkabilari-82014-topuklu-ayakkabilari-2

Yüksek Topuklu ayakkabı modelleri” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir